close
تبلیغات در اینترنت
webhostenergy1

تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 1
 • بازدید دیروز 1
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 4
 • بازدید این ماه 30
 • بازدید این سال 402
 • بازدید کل 481
 • تعداد مطالب سایت 12
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعیمقدمه

سنجیدن به توسعه و اجرا کردن برنامه های بازاریابی میتواند خیلی پیچیده باشد. در نظر گرفتن تأثیراتی که تصمیمات بازاریابی بر ارزش برند می گذارد، برای مدیران مهم است.

سه مدل برند سازی ارائه شده که به هدایت تلاش های مدیران می کند.

۱-جایگاه سازی برند: توضیح چگونگی هدایت یکپارچه بازاریابی به بالاترین حد مزایای رقابتی می کند.

۲- دونسانس بزند: شرح چگونگی خلق انگیزه، ایجاد رابطه وفاداری با مشتری

۳-زنجیره ارزش برند: شرح چگونگی ردیابی فرآیند ایجاد ارزش برای بهتر فهمیدن تأثیرات مالی هزینه های بازاریابی و سرمایه گذاریبرتری در بازاریابی نیازمند سازماندهی در اجرای جامع شیوه های بازاریابی است.

بکارگیری مدل های ارائه شده راهی است به اجرا و سنجش پیشرفت شرکت در تلاش های بازاریابی در ارتباط با برند.

جایگاه سازی برند، جایگاه سازیبرند یکی از موضوعات قدیمی در بازاریابی است. در گذشته شرکتها بر سودآوری تمرکز دا شتند که آنها را از نقاط مختلف از رفتار متمایز می کرد.

اما دو ویژگی شایسته (جالب) دیگر به چارچوب رقبا از مراجع (منابع) و نقاط برابر توجه دارد.

نقاط مشترک؛ ارزش های مشترک بین اهداف برند و رقبا هستند. این ارزش تقسیمات عمومی هستند که در طبقات مختلف تعریف می شود.

نقاط مشترک قادر به خنثی کردن نقاط تفاوت (تمایز) رقبا بصورت قوی است، مانند تقسیمات در شکل ۱ این نقشه ذهنی محدوده ای تداعی را نشان میدهد. اغلب تداعی محصولات ویژه ……….. در حالی که چند دیگری نیست. معمولاً برندها دارای چند تداعی هستند امام ۵/۳ آنها اصلی ترین محرک قواعد برند هستند. مرکز تداعی نایک شامل : خلاقیت تکنولوژی، کیفیت بالا، محصولات مطابق مد روز، لذت و تجلیل از ورزش، بیشترین عملکرد، قدرت شخصی و قابل توجه (جلب توجه کردن)، درگیر محلی یا منطقه ای، مسئولیت جهانی، هنگام مقایسه با ریبوک، راحتی و مد روز نقاط برابری هستند، در حالی که تکنولوژی و قدرت نقاط تفاوت هستند و در مقایسه با آدیداس؛ عملکرد دو کیفیت دو نقطه ای برابر هستند در حالی که تکنولوژی و قدرت نقاط تفاوت (تمایز) هستند.

۳ مدل برای توسعه و اجرای برنامه های برند – ساختن برند قوی


برند رونسانس

برند رونسانس با ارتباطات قوی بین مصرف کننده و برند کاراکتر بندی شده است. برند های همراه رونسانس قوی سودآوری از افزایش مشتریان وفادار و کاهش آسیب پذیری به فعالیت های بازاریابی رقبا میشود. چالش برای برند ضمانتی است که مشتریان تجربیات درستی به خلق درست دانش برند دارند. ساختار رونسانس درگیر سری از مراحلی است که در شکل ۲ مشاهده می کنید.

اولین موجهه (قدم) از توسعه برند شناسایی است. در این مرحله (قدم) مصرف کنندگان فقط شروع به فهمیدن برند چسیت می نمایند. اهمیت این موضوع اشاره دارد به چه ساده یا اغلب یک فکر مصرف کننده از برند، بویژه در زمان و مکان مناسب. قدرم دوم یعنی آنجا، مصرف کنندگان در ابتدا نقاط برابر (مشترک) نقاط متفاوت همانند عملکرد و اعتبار را درک می کنند. مرحله سوم پاسخ دادن این جایی است که قضاوت مصرف کننده برند همرها با عمل و قلب. عوامل قضاوت مصرف کننده همانند اعتماد به تخصص و امانت احساسات در این مرحله قادر به تقسیم بندی داخلی دو طبقه است. تجربی و پایداری حرارت و لذت و هیجان احساس تجزی هستند. آنها بیشتر بدیهی و عمر کوتاه تر از احساسات پایدار دارند.

احساسات پالیدار همانند امنیت، تأیید اجتماعی (مورد قبول اجتماع شدن) و عزت نفس که شخصی و بخش بالقوه ای از روز به روز زندگی است.

در آخرین مرحله رونسانس، افزایش به شدت فعال کردن وفاداری است. این جایی است که مشتریان احساس یک ارتباط یا احساس از ارتباط با برند (انس گرفتن با برند) و آنها فراموش می کنند اگر از این راه خارج شود.

[ امتیاز : 2 ]
برچسب ها